Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Każdy z nas chroni się przed owadami na różne sposoby. Według nas najskuteczniejszym rozwiązaniem na pozbycie się owadów w mieszkaniu jest montaż moskitier (siatek na owady).

Spis treści

1. Cechy moskitier

Dlaczego moskitiery są najskuteczniejszym rozwiązaniem? Ponieważ osłaniają dom przed owadami, nie pozwalają im wlecieć do środka. Montowane na oknach i drzwiach tworzą powłokę przez którą nie przeciśnie się żaden owad. Co więcej moskitiera chroni nie tylko przed owadami, ale także przed pyłkami, co jest świetną wiadomością dla alergików. Jest to dodatkowa ochrona dla naszych okien i drzwi, ponieważ gęsta siatka zatrzymuje także kurz i pył, który lubi osadzać się na naszych oknach i drzwiach. Moskitiery wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych, w których mocuję się siatkę.

 

2. Siatka moskitiery

Siatka musi być dobrze naciągnięta, żeby moskitiera wyglądała estetycznie na naszym oknie, bądź drzwiach. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, które jest trwałe i elastyczne. Siatka moskitierowa występuje w kolorze szarym i czarnym. Na specjalne zamówienie wykonujemy także moskitiery z siatki aluminiowej. Moskitiery mocowane są na obrotowych uchwytach (haczykach), które znacznie ułatwiają montaż i demontaż. Uchwyty dopiera się indywidualnie do każdego okna, gdyż występują różne szerokości.

 

3. Montaż moskitiery

Moskitiery na drzwi montuje się na specjalnych sprężynowych zawiasach, które dociskają drzwi do ramy drzwiowej, aby owady nie dostawały się do środka. Montowany jest także magnes w okolicy klamki, który dodatkowo dociska moskitierę do ramy drzwiowej.  Profile moskitierowe występują w różnych kolorach, zazwyczaj dobierane są pod kolor ramy okiennej, bądź drzwiowej. Siatka i profile moskitier wykonane są z materiałów odpornych na czynniki pogodowe.

 

Akcesoria, komponenty do siatek na owady

Zawias antracyt do moskitiery

Zawias metalowy w kolorze antracyt do moskitiery drzwiowej z funkcją samozamykania

 Sprężyna do moskitier

Sprężyna do moskitiery służąca jako samozamykacz

 Sprężyna do moskitier

Klamka ułatwiająca otwieranie i zamykanie moskitiery od wewnątrz i od zewnątrz.